Sprzątamy Miękinię

Sołtys, Rada Sołecka i wszystkie Organizacje działające w Miękini, zapraszają na Wiosenne Sprzątanie Miękini.

Spotykamy się w sobotę 10.04.2021 r. o godzinie 10:00 pod Sołtysówką oraz przy Szkole Podstawowej.

Co planujemy:

  1. Zbieramy śmieci wzdłuż koryta rzeki Miękinki – spotykamy się pod sołtysówką, schodzimy od kamieniołomu, dzielimy się na dwie grupy: jedna grupa idzie w stronę Krzeszowic, druga w stronę Nowej Góry.
  2. Sprzątamy okolice Remizy i drogi Tęczyńskiej, oraz drogi Przycniej – tu liczymy na dzieci pod opieką dorosłych.
  3. Likwidujemy nielegalne wysypisko śmieci w wąwozie w pobliżu Pipkowej Skały – to najtrudniejsze zadanie i tu zwracamy się o pomoc szczególnie do panów. Spotykamy się przy Szkole Podstawowej o godzinie 10:00.

Gorąco prosimy wszystkich chętnych o zgłoszenie swojego udziału co najmniej dzień przed rozpoczęciem sprzątania (czym wcześniej tym lepiej). Można dzwonić lub pisać:

tel. 530 638 383, e-mail: szem@miekinia.eu, FB Stowarzyszenia ZEM.

Ułatwi nam to organizację akcji. Jednak, jeżeli ktoś zdecyduje się na udział w ostatniej chwili, to można śmiało dołączyć.

Widzicie jeszcze inne miejsca do posprzątania? Chcecie to zrobić? Prosimy o kontakt.

Szczególnie gorąco zapraszamy do udziału właścicieli działek położonych wzdłuż rzeki. Zbierzemy razem śmieci i zorganizujemy ich usunięcie.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy rękawiczki i worki.

Po pracy zapraszamy na gorący posiłek do sołtysówki. Wystawimy stoliki na zewnątrz. Będzie można zjeść bezpiecznie. Dla dzieci mamy również słodycze i małe niespodzianki.

Pamiętajmy, że: pracujemy w reżimie sanitarnym, każdy z uczestników bierze udział w akcji na własną odpowiedzialność, dzieci muszą pozostawać pod opieką dorosłych.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

kwi 10 2021
Expired!

Czas

10:00 - 15:00
Kategoria
error: Kopiowanie zabronione!
Skip to content